top of page

TEİS 16 YAŞINDA

Değerli Üyelerimiz,


Bilindiği üzere örgütlü çalışma hayatı hem üyelerine hem de kamu idaresine, sosyal ve mesleki faaliyetlerin daha verimli olması konusunda önemli yararlar sağlamaktadır. Bunun bilinciyle kurulan TEİS, eczacılık mesleğinin saygınlığının arttırılması, yeni projelerle mesleğin ileriye taşınması, üyelerinin hukuki sorunlarına çözümler üretilmesi ve eczane içindeki hizmet kalitesini arttırılması gibi konularda üyelerine destek vermektedir.


Bu oluşuma Türkiye’nin hemen her ilinden üye olarak destek veren tüm meslektaşlarımıza içtenlikle teşekkür ederiz. Tüm eczacılık camiası tarafından takdir edilen, kamu kurumları nezdinde itibar gören sendikamız, üyelerinin desteğiyle her geçen gün büyümekte ve hem mesleki sorunlara hem de üyelerinin sorunlarına çözümler bulmaktadır.


Sendikamızın bugünlere gelmesinde öncelikle TEİS kurucu üyelerimize, emeği geçen eski ve yeni tüm yöneticilerimize, komisyonlarda görev alan tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Hiçbir karşılık beklemeden sadece meslek için verilen onca emek olmasaydı böylesine bağımsız bir sendikayı bugünlere taşıyamazdık.


Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada hiçbir karşılık beklemeden sizlerden aldığımız güçle ve aynı heyecanla çalışarak hem mesleğimizi hem de sendikamız TEİS’i daha ilerilere götürme kararlılık ve azmindeyiz.


TEİS’LİYİZ GÜÇLÜYÜZ.

TEİS YÖNETİM KURULU


Comments


bottom of page