top of page
Image by Agence Olloweb

Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları

Sendika üyesi meslektaşlarımız için çeşitli kurumlar ile indirimli hizmet alım sözleşmeleri yapmaktayız. Sendikamızca güncel indirimli hizmet alım sözleşmesi mevcut olan kuruluşlar aşağıda paylaşılmış olup, anlaşmalı kuruluşlarla ilgili soru ve önerileriniz için bilgi@teis.org.tr eposta adresimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

LÖSANTE

01

Sendikamız ile LÖSANTE Hastanesi arasında yapılan anlaşma ile Ankara'da; ayaktan tedavi, görüntüleme ve laboratuvar hizmetlerinde, üyelerimize %20, 1.derece yakınlarına %15 indirim sağlanmıştır.

LÖSANTE ÇOCUK ve YETİŞKİN HASTANESİ Gölbaşı /ANKARA // www.losante.com.tr // 03126667666

02

Sendikamız ile Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri arasında yapılan anlaşma ile Ankara'da; Balgat (Merkez), Eryaman ve Tunalı şubelerinden indirimli hizmet alabilirsiniz. %15 ile %85 arası oranlarında dental tedavi indirimleri, ücretsiz tedaviler ve birçok avantajdan üye eczacılarımız, çalışanları ve aileleri yararlanabilirler.

Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Balgat // Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Eryaman // Dentapros Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tunalı /iletisim@dentapros.com.tr // 03124667767

DENTAPROS

Kurum Ücret Listesi (27.02.2024)

bottom of page