top of page

14 MAYIS ECZACILIK GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Değerli Üyelerimiz ve Meslektaşlarımız,


Her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Mayıs'ta, eczacılık mesleğimizin kurumsal ve toplumsal önemini bir kez daha hatırlatıyor, meslektaşlarımızın sağlık sektöründeki kritik rolünü vurguluyoruz.


Tüm Eczacı İşverenler Sendikası olarak, eczacıların haklarını korumak, mesleki saygınlığımızı artırmak ve sektörel sorunlara çözümler getirmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz. Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın karşılaştığı zorlukları aşmak için birlik ve beraberlik içinde hareket ediyoruz.


Bu özel gün, eczacılık mesleğinin tüm değerlerini ön plana çıkardığı gibi, bizleri de geleceğe daha umutlu bakmaya teşvik ediyor. Eczacılık mesleğinin daha iyi bir geleceğe taşınması için birlikte çalıştığımız ve destek verdiğiniz için her birinize teşekkür ederiz.


14 Mayıs Eczacılık Günü; birinci basamak sağlık hizmetlerinde kritik bir rol oynayan eczanelerimizin; toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesinde üstlendiği sorumluluğu ve bu mücadeledeki görevini ön saflarda layıkıyla yerine getirdiği gerçeğini vurgulayan ve bir kez daha hatırlatan bir gündür.


Sorunlarımızın çözüldüğü, sıkıntılarımızın son bulduğu nice 14 Mayıs’lara erişebilmek dileğiyle tüm meslektaşlarımızın Eczacılık Günü’nü kutlar, sağlık ve başarılar dileriz.


Saygılarımızla,


TÜM ECZACI İŞVERENLER SENDİKASI

YÖNETİM KURULU

Comments


bottom of page