top of page

KURUM TARAFINDAN YAYINLANAN E-REÇETE İLAÇ LİSTESİ


dıkkat7

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ,

TİTCK ,Akılcı İlaç Kullanım Birimi tarafından “E-Reçete İlaç ve Diğer Farmasötik Ürünler Listesi” yayınlanmıştır. Kurum tarafından yayınlanan duyuru ve liste aşağıda bilgilerinize sunulur.

Bu bilgiye daha sonra ulaşmak istediğinizde sitemizin “Sağlık Bakanlığı” başlığının alt başlığın “İlaç fiyatları” altında bulabilirsiniz.

TEİS (Tüm Eczacı İşverenler Sendikası)Skrs3 E-Reçete İlaç Listesi E-reçete uygulamasının etkin ve sorunsuz bir şekilde   devamı için “E-Reçete İlaç ve Diğer Farmasötik Ürünler Listesi”ne yeni   ilaçların eklenmesi veya listede var olan bazı ilaçların pasif duruma   alınması işlemleri Kurumumuzca sürdürülmektedir.Güncel “E-Reçete İlaç ve Diğer   Farmasötik Ürünler Listesi” her hafta Salı Günü 18:00’e kadar Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz   Kurumu resmi web sayfasında “Aktif Ürünler Listesi”; “Pasif Ürünler Listesi”;   “Pasife Alınacak Ürünler Listesi”; “Listeye Yeni Eklenen Ürünler” “Değişiklik   Yapılan Ürünler” şeklinde 5 sekme olacak şekilde Excel formatında yayımlanacaktır.29.01.2013 Tarihli “E-Reçete İlaç ve Diğer Farmasötik   Ürünler Listesi” ektedir.

Listedeki   ürünler ile ilgili yapılacak itirazlar resmi yazı ile Akılcı İlaç Kullanımı   Birimi’ne yapılmalıdır.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Akılcı İlaç Kullanımı, İlaç Tedarik Yönetimi ve Tanıtım Dairesi

EK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ VE DOSYAYI AÇINIZ

bottom of page