top of page

FRANSA ECZACI SENDİKASI DAVETİMİZ ÜZERİNE İSTANBUL’A GELİYOR !


kongre

ULUSLARARASI İLAÇ VE ECZACILIK KONGRESİ

Değerli Üyelerimiz ve Meslektaşlarımız,

TEİS olarak  28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında ULUSLARARASI İLAÇ VE ECZACILIK KONGRESİNE davet ediyoruz.Kongrede sendikamız, Genel Başkan  Nurten Saydan,Genel Sekreterimiz Murat Çiftçi, Genel Mali Sekreter Burak Kaan Seyrekbasan ve Yönetim kurulu üyesi Mehmet Faruk Haberveren tarafından temsil edilecektir.

Kongreye Sendikamız tarafından, Fransa eczacı sendikaları federasyonu (FSPF/Fédération des Syndicats Pharmaceutiques de France ) davet edilmiştir. Davetimiz FSPF tarafından kabul edilmiş olup, Federasyonun Uluslararası ilişkiler Başkanı M.Eric Garnier kongeye katılacak ve eczacılık mesleğinde sendikanın çalışma alanları ve eczacılık mesleğine kazandırdıkları konulu bir sunum yapacaktır. M.Eric Garnier konuşmacı olarak katılacağı program 29 Kasım Cumartesi günü saat 15 :30 da salon 4 te başlayacaktır.

Ayrıca kendisi kongre boyunca bizlerle birlikte olacaktır.

Aynı kongre programında; 28 Kasım Cuma günü Ecz. Nurten Saydan, 6308 sayılı kanunun serbest eczacılara yansımaları ile ilgili panele konuşmacı olarak katılacaktır. Panel 17:00-18:00 saatleri arasında salon 1 de yapılacaktır.

KONGRE PROGRAMINA AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ :

ULUSLARARASI İLAÇ VE ECZACILIK KONGRESİ ‘ne katılım ücretsiz olup, TEİS olarak model aldığımız FSPF’nin (Fédération des Syndicats Pharmaceutiques de France ) davetimizi kabul ederek misafir olması ve bizlerle bilgi paylaşması önem taşımaktadır.

Kongreye katılmak için http://ivekkongre.com/kayit_form.asp  online başvuru yapmanız gerekmektedir.

TEİS YÖNETİM KURULU

bottom of page