top of page

ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE !


uyelerımızın dıkkatıne

MEDULA PROVİZYON SİSTEMİ ARIZALARI HAKKINDA      

         Değerli Üyelerimiz ve Meslektaşlarımız,

         Bildiğiniz üzere nerede ise beş yıldır Medula Provizyon Sisteminin arızaları hemen hemen her gün hepimizi sıkıntıya sokmaktadır.Sendika yöneticileri olarak bizler de sizler gibi eczane eczacısıyız. Yani sizin ekranınızda Medula arızası göründüğünde , bizler de sizlerle aynı sıkıntıları yaşamaktayız. Gerek eczanelerinizde sizler ,gerek sendikada bizler mesailerimizin yarısını Medula Provizyon Sisteminin düzgün ve sürekli çalışmaması yüzünden harcamaktayız. Bu arızalar yüzünden eczanelerimizde bulunan ilaçları hastalarımıza ulaştırma hizmetini yerine getirememekte, yaşadığımız bir çok sorunun yanında vatandaşlarımıza bir de sistem arızasını anlatırken ruh ve beden sağlığımızı yitirmekteyiz.

         Bildiğiniz üzere TEİS olarak tüm üye ve meslektaşlarımıza son derece şeffaf ve paylaşımcı olarak hizmet vermeye çalışmaktayız.

Yaşanan her Medula sıkıntısı en başından sonuna kadar ,en yüksek yetkili de dahil olmak üzere günün hangi saati olursa olsun (gece nöbeti, pazar nöbeti dahil) iletilmekte, yaşanan sorun 24 saat boyunca ilgili birimle devamlı paylaşılmakta ve çözülünceye kadar takip edilmektedir.

         Dün  (tarihi kayıt altına almak gerekirse 3 ocak 2013 ) ilgili birim yetkilisi tarafından bizleri memnun eden mutlaka sizleri de memnun edeceğini düşündüğümüz bir bilgi verilmiştir.

          Verilen bilgiye göre; yapılan iyileştirme ve altyapı çalışmaları sonucu Artık Medula Eczane Provizyon Sistemi , kendilerinden kaynaklanmayan nedenler hariç (elektrik ,Telekom kesintileri vs.) ARIZA VERMEYECEKTİR.

         TEİS olarak ,hasta vatandaşlarımıza ilaç verdiğimiz bu sistemin kesintisiz , düzenli, hızlı ve her gün 24 saat hizmet vermesini istiyor, Kurum ilgili birim yetkilisinin verdiği bu güzel habere TEİS Yönetim Kurulu olarak ,önyargılı yaklaşmayarak UMUT VERİCİ BİR HABER GÖZÜYLE BAKIYOR VE BU SÖZÜN TAKİPÇİSİ OLACAĞIMIZI İFADE ETMEK İSTİYORUZ.

         TEİS olarak 2013 yılını, olması gerektiği gibi kesintisiz çalışan , bizleri ve hastalarımızı üzmeyen MEDULA ECZANE PROVİZYON SİSTEMİ ile geçirmek istiyoruz.

         Yetkililerin verdiği bilginin HAYAL OLMAMASINI dileyerek,bu güzel haberi SENDİKAMIZCA DEVAMLI TAKİP EDİLECEĞİNİN altını çizerek sizlerle paylaşmak istiyoruz.

         Saygılarımızla…                                          

TEİS YÖNETİM KURULU

Comments


bottom of page