ARŞİV
2

2012 Yılı 4/B Sözleşmeli Diş Tabibi ve Eczacı Alımı Kurası Çekilmiştir

saglik bak1

2012 Yılı 4/B Sözleşmeli Diş Tabibi ve Eczacı Alımı Kurası Çekilmiştir

Kura işlemi,27 Aralık 2012 saat 11:30 da Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi(Ulucanlar)Konferans salonunda Noter tarafından bilgisayar ortamında yapılmıştır.

Kura sonuçları için tıklayınız.

Kategori :Duyurular, Sağlık Bakanlığı Etiketler: 

Yeniliklerden haberdar olun

Yazıyı paylaşın

İlgili yazılar

2 tane yorum var to "2012 Yılı 4/B Sözleşmeli Diş Tabibi ve Eczacı Alımı Kurası Çekilmiştir"

 1. mehmet faruk dedi ki:

  merak ediyorum teb ve teis hep eczanesi olan eczacıların sorunlarıyla ilgileniyorsunuz neden işsiz veya açıktan atama bekleyen ,kamu kurumu eczacıların sorunlarıyla ilgilenilmiyor mesala koskoca izmir de benim bildigim 21 eczacı kadrosu boştu 2 eczacı ataması yaptı bakanlık bunları neden dile getirmiyosunuz bu arkadaşlar sizin meslektaşlarınız degilmi

 2. ESEN BORA dedi ki:

  sayın Mehmet Faruk teis yönünde bu konuda söyleyebileceğim bir şey olmayacak çünkü artı veya eksi olarak gördüğüm duyduğum bir şey yok.
  zaten kendi üyeleri var en başta onların sorunlarına yakın olabilir bu da bir hak, doğal olarak.

  TEB ülkemizdeki eczacı mesleğinin tam ve en başta gelen örgütü olarak tarihte yerini almış olmakla birlikte görülmektedir ki üyelerinden sürekli olarak uyarı almaktadır.
  bu da demek oluyor ki yalnız işi olmayan eczacılar olarak ya da eczanesi olan olmayan tüm meslek mensupları bu konuda düşüncelerini ortaya koyarsa su akar yolunu bulur.

  kura çekiliyor yeri ve zamani konusunda bilgi verilecek diye yayın yapılıyor.belli ki örgüte bilgi verilmiş fakat konunun bir numaralı muhatapları yayın organlarından bilgi alabilmiş mı yada telefonla bilgi alan bir başvuru sahibi var mı kura ortamı ile ilgili kimlerin huzurunda kuralar çekilmiş hangi eczacı orgütleri bu olaya ilgi göstermiş

Yorum Yazın

You must be Logged in to post comment.

© 2019 Tüm Eczacı İşverenler Sendikası. Bütün Hakları Saklıdır.